Načítání...

Premiéra BARBIE SPORT & FUN ZONE

ZPĚT NA VÝPIS NOVINEK

Můžeš být kým chceš! Aneb sportovní zóna pro Barbie i Kena.

Před několika dny jsme v Auparku v Hradci Králové odprezentovali naši zbrusu novou BARBIE SPORT & FUN ZONE.

Zóna je připravena ve spolupráci se značkou Barbie, pro kterou je VSA agentura od roku 2025 jedinou agenturou pracující s touto atraktivní a legendární značkou. Ačkoliv je zóna růžová, nenechte se zmást! Zapojení v zóně je rozhodně i pro kluky.

Dominantou zóny je molitanové doskočiště o velikosti 4×4 m a výšce 1,5 m. Dalšími prvky jsou žíněnková podlaha, airtrack, molitanové švédské bedny, molitanové dětské kladiny a také dvě vysoké bedny s dřevěnou hrazdou a duchnou pod ní. Součástí zóny je i zázemí pro Vaše věci.

Jsme rádi, že můžeme veřejnosti umožnit sportovat v další z našich atraktivních zón a rozvíjet tak pohybové dovednosti dětí a mládeže.

Zónu uvidíte během roku na několika našich akcích (sledujte náš kalendář akcí)! Rádi v naší zóně přivítáme třeba právě Vás!